„Черноморец 1919“ се доближи на 6 точки до върха в Трета Югоизточна лига

„Черноморец 1919“  спечели безапелационно последния си домакински мач срещу гостуващия „Розова долина“  Казанлък. „Акулите“ победиха с 4:0 и не оставиха никакви съмнения в превъзходството си.

Безспорната сензация на кръга се случи в Крумовград, където тамошният „Левски“ загуби срещу ФК Ямбол 1915 с 1:2. Този неочакван срив дава огромен шанс на хасковския „Саяна“ да оглави класирането, ако спечели днешното си домакинство срещу „Локомотив II“ Пловдив.

„Берое II“  взе престижна победа срещу коравите си съперници от „Атлетик“ Куклен. Старозагорци спечелиха с 3:1

„Борислав 2009“ Първомай беше прегазен с 1:3 на своя стадион от солидния гост „Загорец“ Нова Загора, но за честта на домакините е важно да се спомене, че на почивката те се прибраха в съблекалнята си при резултат 1:1.

„Гигант“ Съединение грабна победата с 1:0 срещу „Димитровград 1947“, а в Смолян местният „Родопа“ стигна само до равенство 0:0 срещу съперниците си от „Асеновец“ Асеновград.

„Несебър“ зарадва своите верни привърженици като попиля „Сокол“ Марково с 4:0.

По същото време Карнобат записа тежко домакинско поражение с 2:6 срещу „Левски“ Карлово.

Във временното класиране на първо място е „Левски“ Крумовград с 31 точки, на втора позиция с 29 точки, но и с мач по-малко е „Саяна“ Хасково, на трето място е Загорец“ Нова Загора с 28 точки, а на четвърта позиция е „Черноморец“ Бургас с 25 точки. Петото място разделят с еднакъв точков актив „Борислав Първомай“ и „Атлетик“ Куклен

снимка: клубен сайт "Черноморец 1919"