спорт 22 ноем. 2019 2019-11-22 2020-03-26 https://www.burgas-reporter.com/rails/active_storage/representations/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdHM5IiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--e43f3f779e36df6a463a19344cbff223573bc715/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdCam9VWTI5dFltbHVaVjl2Y0hScGIyNXpld2s2RUdGMWRHOWZiM0pwWlc1MFZEb01aM0poZG1sMGVVa2lDMk5sYm5SbGNnWTZCa1ZVT2d0eVpYTnBlbVZKSWcwME1EQjROakF3WGdZN0NGUTZDV055YjNCSkloQTBNREI0TmpBd0t6QXJNQVk3Q0ZRPSIsImV4cCI6bnVsbCwicHVyIjoidmFyaWF0aW9uIn19--203b1a8c9eed4377167cb2e98b44388b2b3a30a3/main_img_36255.jpg

Burgas Reporter Ltd.

Бургаски акробати със злато от държавното първенство

Състезатели от КСА "Нефтохимик 2011" завоюваха златни медали и призови места в почти всички възрастови категории на държавния турнир, провел се в Горна Оряховица.

В надпреварата взеха участие 250 акробати от 11 клуба от цялата страна.

Това беше последното състезание за бургаските спортисти през тази изключително успешна година. Равносметката е: финали на Европейско първенство, участие и медали от 4 международни турнира и държавно първенство "Млад акробат."

Треньорският екип пожелава на всички свои състезатели следващата 2020 г. да бъде още по-успешна. Вече започна подготовката за поредното предизвикателство, което ще е Световна купа със съпътстващ турнир през месец април 2020 г., а домакин ще бъде гр. Бургас.

Ето и постигнатите успехи на ДТ "Млад акробат":

Индивидуално момичета 6-9 г.:

Силвена Фенерова - 2 място

Стефани Тодорова - 4 мястo

Вяра Апостолова - 6 място

Лия Неделчева - 8 място

Арина Трунова -17 място

Велизара Асенова -18 място

Анджелина-Мерилин Терчева - 20 място

 Женски двойки 6 - 12 години.:

Пролетина Иванова и Вилиана Костадинова - 1 място

София Христова и Анна - Мария Желязкова - 3 място

Данислава Николова и Димана Костадинова - 4 място

Мая Георгиева и Катерина Кемурджиева - 6 място,

Жанин Георгиева и Стефани Георгиева - 18 място

 Женски тройки 6 - 12 години:

Анастасия Шорина, Красимира Чобанова, Меглена Юлиева -1 място

Християна Георгиева, Кристиана Георгиева, Румина Керчева - 6 място

Мъжка четворка 6 - 12 години:

 Асен Тишев, Николай Томов, Денислав Жечев, Мартин Парашкевов - 2 място

Женски двойки 8 - 14 години:

Илияна Вичева и Веселина Цанева - 1 място

Ивайла Николова и Паолина Йорданова - 3 място,

Елица Деведжиева и Михаела Белчева - 5 място

Женски тройки 8 - 14 години;

Жаклин Стоянова, Даниела Грудова, Маргарита Тодорова - 1 място,

Ася Ненкова, Галина Ганева, Ралица Кирова - 3 място,

Камелия Лазарова, Йоана Господинова, Моника Тащан - 4 място

Смесени двойки 8 - 14 години:

Ива Трифонова и Даниел Борисов - 1 място

Катерина Петрова и Пламен Янев - 2 място

Мъжки четворки 8 - 14 години:

Николай Калпакова, Виктор Янев, Кристиян Манолов, Мартин Челебиев - 1 място,

Стилиян Господинов, Денис Хипке, Йоан Тодоров, Даниел Данков - 2 място.

Коментари

спорт ...


образование ...


здраве ...