спорт 01 окт. 2019 2019-10-01 2020-03-26 https://www.burgas-reporter.com/rails/active_storage/representations/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBcXBoIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--af17b5edaecf3cfbb8a4d365a76b4810eb3897dc/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdCam9VWTI5dFltbHVaVjl2Y0hScGIyNXpld2s2RUdGMWRHOWZiM0pwWlc1MFZEb01aM0poZG1sMGVVa2lDMk5sYm5SbGNnWTZCa1ZVT2d0eVpYTnBlbVZKSWcwME1EQjROakF3WGdZN0NGUTZDV055YjNCSkloQTBNREI0TmpBd0t6QXJNQVk3Q0ZRPSIsImV4cCI6bnVsbCwicHVyIjoidmFyaWF0aW9uIn19--203b1a8c9eed4377167cb2e98b44388b2b3a30a3/main_img_35801.jpg

Burgas Reporter Ltd.

Медали за нашите каратисти в международно състезание

Български състезатели завоюваха общо 8 медала на Международно първенство по карате киокушин, което се проведе преди броени дни в Белград. 

Четири от отличията са за възпитаниците на бургаския клуб "Киокушин спирит" с треньор световната шампионка на ката - Сенсей Гергана Апостолова-Костова.

В спортната надпревара взеха участие 85 състезатели от 7 държави – Сърбия, Черна гора, Румъния, Белгия, Русия, Австрия и България.

Българската делегация, съпроводена от Шихан Емил Костов, включваше 52-ма човека, 27 от които състезатели.

Класирането при децата, юношите и девойките е както следва:

Самуил Желев - 1-во място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Симона Стойчева- 1-во място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

Боян Бойчев -1-во място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

Жоро Жечев - 1-во място - СК"ДУЛО" Аксаково

Станислав Бейдовски - 1-во място - СК"ДУЛО" Аксаково

Митко Стоянов- 1-во място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

Гергана Имперова -1-во място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

Иван Янков - 1-во място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Ярослава Анурова - 2-ро място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

Даниел Димитров 2-ро място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Георги Динев-2-ро място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Рая Станчева-2-ро място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Ния Кръшкова-2-ро място - СК"СЕЙКЕН" Пловдив

Теодор Чернев-2-ро място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Александър Кирилов - 2-ро място - СК"ДУЛО" Аксаково

Константин Кирилов - 3-то място - СК"ДУЛО" Аксаково

Александър Поптомов -3-то място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Александър Петров-  3-то място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

Преслав Митев - 3-то място - СК"КИОКУШИН" Силистра

Атанас Вълев- 3-то място - СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА"

Игор Пейчев - 4-то място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

Мартин Георгиев - 4-то място - СКК"КИОКУШИН СПИРИТ"Бургас

При мъжете, Марио Бедров (СК"ЕКСЕЛ" Асеновград) загуби в редовното време от представителя на Черна гора, а Дилян Иванов (СК"ИЧИ ГЕКИ ВАРНА") изигра три продължения срещу своя опонент от Сърбия, от който загуби след съдийско решение. Дилян бе награден за "Най-голям боен дух".

Четирима съдии на БКА участваха в съдийските бригади - Сенсей Гергана Апостолова-Костова, Сенсей Зихни Хасанов, Сенсей Цветелин Христов и Сенпай Кирил Боев.

Следващо предизвикателство за нашите състезатели е Държавното Първенство по ката и кумите, което ще се проведе на 2- ри и 3-ти Ноември в спортната база на "Аквалайф", Кранево.

Коментари

спорт ...


образование ...


здраве ...