Burgas Reporter Ltd.

Неумолим „Черноморец“ с победа и срещу „Миньор“ Раднево

„Черноморец 1919“ спечели  първото си домакинство в Бургас като победи с 1:0 гостуващия „Миньор“ Раднево.

„Акулите“ удариха две греди през първата част, но не успяха да намерят път към вратата на своя съперник и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0

През второто полувреме играчите на „Черноморец“ още повече увеличиха оборотите и натискът им даде резултат.

Любо Божинов се появи като резерва и едва три минути след появата си отбеляза първия и оказал се победен гол в мача.

Минималният резултат от  1:0 има своето логично обяснение. В състава на „Миньор“ Раднево е обиграват едни от най-перспективните надежди от школата на „Берое“ Стара Загора и това добавя още по-висока стойност към успеха на „акулите“

С девет точки от три мача Радостин Кишишев и неговите момчета изпратиха ясно послание към всички отбори в Югоизточна Трета лига, че „Черноморец“  има за основна цел да спечели първото място в групата.