„Акулите“ разбиха безмилостно „Гигант“ Съединение с 3:0

Черноморец 1919 спечели второ поредно гостуване в Трета Югоизточна група. Водени от своя треньор Радостин Кишишев  „акулите“  буквално разпиляха  съперниците си от Гигант Съединение с 3:0.

С голове на Венци Славов,  Станислав Дрянов и Жулиен Парушев „Черноморец“ реши всичко в този мач още до 18 мин.

Срещата се игра при температури около 39 градуса, но въпреки жегата бургазлии не спряха да тормозят "Гигант" и пропуснаха още няколко изгодни положения за гол.

През втората част темпото поспадна и въпреки това „акулите“ контролираха събитията по терена, успяха да създадат още няколко голови ситуации, но все пак позволиха на два пъти съперниците си да се уверят в блестящите рефлекси на Теменлиев, който запази „суха“ мрежа.

В първия кръг „Черноморец 1919“ победи като гост Сокол, Марково. Днес ощее три точки бяха спечелени в Съединение.

На 17 август, от 18 часа на стадион „Черноморец“ в Бургас ще бъде първото домакинство на "акулите" от есенната част на първенството срещу Миньор Раднево.