
Общо 24 компании ще се представят в осмото бургаско издание на мащабния кариерен форум „Национални дни на кариерата – добра кариера, добър живот“.
Домакин на събитието ще е Бургаският свободен университет
. Стартът на най-големия форум за студентски стаж и кариера в страната ще бъде даден на 6 април (сряда) от 10:00 ч.
Форумът ще бъде открит от проф. дпн Галя Христозова, Ректор на Бургаския свободен университет, Светлозар Петров, Управител на JobTiger и Теодора Желева - Регионален мениджър Традиционна търговия район Черно море на "Нестле" България.
За 15-а поредна година (в Бургас за 8-ма) форумът предлага на студентите и младите специалисти възможност да поставят основите на своето кариерно развитие и да се срещнат с потенциални работодатели. Над 170 български и международни компании ще представят своите стажантски програми и свободни работни места.
Форумът е най-голямото и значимо кариерно изложение в България. За това има заслуга и фактът, че се организира не на база университети, а на база академични градове. Това дава по-добра възможност на млади специалисти от различни висши учебни заведения да се срещнат с множество утвърдени и доказани работодатели на едно място, същевременно позволявайки на компаниите с едно участие да се свържат с хиляди амбициозни студенти и експерти, които търсят сериозна кариерна реализация.
Коментари