16 март 2014 2014-03-16 2016-12-24

Черноморец с безмилостна победа срещу Любимец

Черноморец постигна съкрушителна победа с 5-0 срещу гостуващия отбор на Любимец. ЧерноморецНа стадион „Лазур” в Бургас „акулите” буквално разпиляха своите съперници с порой от голове. Още във втората минута домакините поведоха с гол от дузпа на Милен Василев. Нарушението беше извършено срещу Карлос Фонсека. Малко по-късно Трян Траянов получи тежка контузия и беше принудително сменен. Съмненията са за счупен нос. Тежки моменти настъпиха и за гостите от Любимец. Първо техен играч беше наказан с директен червен картон заради нарушение срещу Василев, а в края на полувремето друг футболист падна тежко след единоборство и беше откаран в болница с първоначална диагноза „комоцио” През втората част численото преимущество на „Черноморец” се оказа решаващо и головете започнаха да си сипят като порой. В 48 мин Аргиров от Любимец си отбеляза автогол, 3-0 напарви Шоколаров , Карлос Фонсека в 60 мин. доведе нещата до 4-0, а разгромът беше оформен в 74 мин. от Милчо Ангелов.   Коментари